Bropi: Pihentető három nap - Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Pihentető három nap

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Az ár-érték arány rendben. A szállás tiszta, rendezett, a személyzet barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggeli,változatos, a menü választásos vacsora jó volt. A szobák jól felszereltek, tiszták. Három hiányosságot említenék, amit a szállás biztosan korrigálni fog. Az egyik :a tusoló kabinnak az egyik ajtaja hiányzott, azt zuhanyfüggönnyel pótolták a tusoló fej vízköves volt. A másik: elkelne az ablakra egy reluxa, vagy sötétítő függöny. Végül: wifi alap lenne minden szobában.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bropi felhasználót?    Igen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy...

2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely! Imádjuk

2019. szeptember 16.
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk!! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-12-20
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-26 - 2020-05-31
 - Őszi wellness szezonnyitó és őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03