TErzsike: Összeségében jól éreztük magunkat mert nagyon akartuk jól... - Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
11. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Összeségében jól éreztük magunkat mert nagyon akartuk jól érezni magunkat.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
A hely az üdülő jó lenne ha: A szobában nem siron túli világitás lenne.kb 15-s égőkkel.A terasz felőli ajtó kilincs kiesett.A törülközők szegényesek,kevesek.A reggeli minden nap szinte ugyanaz,a harmadik nap után már unalmas.A vacsora is hagy maga után kifogást.
A személyzet udvarias.Általában a szálláshelyen az igénytelenség látszik.

Ennyire tetszett: Átlagos

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. augusztus 11.
Kellemes hely, gyerekes családoknak leginkább. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, rendezett. Az étkezéssel meg voltunk elégedve. Hátrány (természetesen a mi szubjektív véleményünk/tapasztalásunk alapján), hogy a földszinti szobákban nincs se légkondi, se ventilátor, így nagyon...

2019. július 28.
Családoknak ideális. (játszótér, medence) Jó elhelyezkedésű, közel van a strand. A svédasztalos reggeli finom volt, a menüválasztásos vacsora adagja talán nem minden felnőttnek elég, kicsit lehetett volna több, de finom volt az is. Tiszta, rendezett szoba, kedves személyzet.

2019. június 11.
Nyugodt, csendes szálloda, szép kerttel. Tetszett, hogy a kert pár lépés volt a szobából, de maga a fürdő is csak pár perc sétára van. Amit hiányoltam a szobából, az a hűtő (nyári melegben jó lenne), illetve a ruhaszárító a sok törölközőnek. A wifi nem volt ugyan elérhető, de nekünk nem...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-11-03
 - Karácsony és két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi vacsorával, sportos programokkal, kedvezményes fürdőbelépő vásárlással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-30
 - Őszi wellness szezonnyitó és őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03