Tibor22: Lehetett volna jobb is, néhány gondatlanságon múlott. - Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Lehetett volna jobb is, néhány gondatlanságon múlott.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a törölközők mennyisége és tisztasága, az ágyneműk tisztasága rendben volt, de az ágytámlát nekünk kellett lemosni. Az étkezések színvonala jó volt. Elsősorban a szobai szőnyegpadlón látszott a felújítás hiánya, de a zuhanykabin és a zuhanycső is megérett volna már a cserére.

Személyzet: Gyenge

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy...

2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely! Imádjuk

2019. szeptember 16.
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk!! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-12-20
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-26 - 2020-05-31
 - Őszi wellness szezonnyitó és őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03