Kiss Virág: Boni Családi Wellness Hotel - Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Boni Családi Wellness Hotel

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk!! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai hűtő nem működött. Nincs világos függöny az ablakon és a terasz ajtón, a sötétítő függöny van behúzva ... :-/ Ami nekünk nagyon nem tetszett, az a tisztaság hiánya volt :-( a fürdőszobában egy ideje nem volt igazi takarítás, fertőtlenítés!! A csempe koszos, maszatos volt, felül a peremére végig ráragadva a pára és a por hozadéka...a mosdó, tus és wc régen látott fertőtlenítőt, tisztítószert!!! Amíg ott voltunk, a külső teraszon (szemészet által elérhető közös helyen) lévő hamutartónkat nem ürítették ki, az asztalokat és székeket egy ideje nem takarították le. Úgy gondoljuk, hogy az ilyen gondatlanság még utószezonban sem ok!!! Aki vendéglátással, pláne wellness hotel üzemeltetésével foglalkozik, annak egy alap kéne hogy legyen! Szóval, hiába nagyon szép Zalakaros és a környék is, a Boni Család wellness hotelbe biztos, hogy nem leszünk visszatérő vendégek :-(

Ennyire tetszett: Gyenge

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy...

2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely! Imádjuk

2019. szeptember 7.
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-12-20
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-26 - 2020-05-31
 - Őszi wellness szezonnyitó és őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03