László60: Kellemes pihenés a Boni Wellness Hotelben - Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Kellemes pihenés a Boni Wellness Hotelben

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet. Mi nem akartuk a személyzetet ezzel fárasztani de ha meg van hirdetve hogy van biliárd akkor azt nem felszolgáló asztalnak kellene használni! Ettől eltekintve nagyon kellemesen éreztük magunkat.

Személyzet:

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 23.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, kb. 5 perc a Gyógyfürdő, közel a Zalakarosi Termáltó és Ökpart is. Kis családi szálloda révén nagy elvárásaim nem voltak, azt hozták. A wellness részleg inkább "mutatóban" van, egy pici medence és egy szauna, de mivel tényleg pár perc a Zalakarosi fürdő, ez...

2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely! Imádjuk

2019. szeptember 16.
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk!! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-12-20
 - Romantika egy eldugott kis hotelben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-02 - 2020-04-30
 - Napi árak