Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
8749 Zalakaros, Termál u. 6.

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros a térképen

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros értékelése:

18. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
117. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és feltöltődni vágyó vendégeit. Komfortos, családias hangulatú szobáival szolgálja az ide érkezők kényelmét.

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros képei

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Már második alkalommal voltunk itt. Nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével, szolgáltatásaival. Igényeinknek és pénzügyi lehetőségeinknek tökéletesen megfelel.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A személyzet kitűnő, minden kívánságunkat teljesítették. A fürdő közelsége nagy előnye a szállodának. A reggeli bőséges svédasztal, amit hiányolni lehet az a gluténmentes étkezés lehetősége (gluténmentes pékáru).
Összességében a rövid tartózkodásra, kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes választás volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Borzalmas volt csunya régimodi és koszos ráférne a felujitás rossz a szobája és az erkéj is csunya

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nagyon jó helyen van a szálloda szép virágos - fás környezetben, a fürdő mellett. Esetleg fontolják meg, hogy a fürdőjegyeket a szállodában is meg lehessen vásárolni. Az étkezés rendben volt, bár szeretem ha nagyobb a választék az étlapon. Nem volt időnk a városban a nagyobb sétára, de azért a rézfúvós fiatalok térzenéjét nagy élvezettel hallgattuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A szálloda épülete ugyan nem modern, de látszik a gondos felújítások eredménye:világos, tiszta, kényelmes. Szerény körülményekre számítottunk, de kellemesen csalódtunk. Különleges sajátja a szállodának, hogy a kertjében jól megépített pétanque pálya van, melynek díjtalan használata bármely korosztály számára vidám szórakozás lehetőségét biztosítja.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szilveszterezni mentünk a szállodába. A beigért disznóvágás annyiból állt, hogy odahoztak 4 fél disznót, amit egy hentes elkezdett felbontani a vendégeknek fenntartott parkolóban az autók közt. A nyilvánvalóan hosszú ,unalmas folyamatot a vendégek megunták, és alig 1 óra után otthagyták. A hangulat enyhén szólva nulla volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Férjemmel 4 éjszakát töltöttünk el, amiben a szilveszter is beleesett. A személyzet kedvesen fogadott, minden kérdésünkre választ kaptunk. Félpanziós ellátás, reggeli bőséges, de egy kicsit talán lehetne változatosabb is, bár egyszer sem maradtunk éhen. A vacsorák finomak voltak. A szobákból csak másodnaponta vitték ki a szemetet,de lehetett takarítást kérni.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Rendkivül kedves volt a személyzet, laktózmentes ételt kértem, de elfelejtettem előre szólni, mégis készitettek nekem azonnal külön és a tartózkodásunk alatt végig :) Az étel finom és bőséges volt. Nagyon tiszta és kényelmes volt a szoba, közvetlenül a fürdő mellett található. Ajánlom gyerekes családoknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Két éjszakát töltöttünk a hotelben. Kívülről és belülről is tetszetős, otthonos. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. A vacsora ízletesebb lehetett volna.

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
Kedves családias Hotel várt a személyzet kifogástalan és volt víz az étkezésekhez nem állt senki a sarkunkba hogy drága italt fogyasszunk. Az ételek finomak voltak. A szoba retro Már sok helyen jártunk de "sezlonnyal" nem találkoztunk sehol. A párna na az kritikán aluli volt Kispárna az sehol. A pici tv szintén nem a 21.

Zalakaros
1-2 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900 - 12.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.26-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

ZalakarosX