Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
8749 Zalakaros, Termál u. 6.

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros a térképen

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros értékelése:

12. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
70. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és feltöltődni vágyó vendégeit. Komfortos, családias hangulatú szobáival szolgálja az ide érkezők kényelmét.

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros képei

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Törzsvendégként néhány éve még mindenre 5 csillagot adtam volna, de az évek során, gyengült a színvonal. Az étkezés ma is remek, a személyzet kedves, de pl. a szobák fala piszkos, a fürdőszoba szellőzése nem megoldott, ami megkeseríti a szobában való tartózkodást is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Már második alkalommal voltunk itt. Nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével, szolgáltatásaival. Igényeinknek és pénzügyi lehetőségeinknek tökéletesen megfelel.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A személyzet kitűnő, minden kívánságunkat teljesítették. A fürdő közelsége nagy előnye a szállodának. A reggeli bőséges svédasztal, amit hiányolni lehet az a gluténmentes étkezés lehetősége (gluténmentes pékáru).
Összességében a rövid tartózkodásra, kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes választás volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Borzalmas volt csunya régimodi és koszos ráférne a felujitás rossz a szobája és az erkéj is csunya

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nagyon jó helyen van a szálloda szép virágos - fás környezetben, a fürdő mellett. Esetleg fontolják meg, hogy a fürdőjegyeket a szállodában is meg lehessen vásárolni. Az étkezés rendben volt, bár szeretem ha nagyobb a választék az étlapon. Nem volt időnk a városban a nagyobb sétára, de azért a rézfúvós fiatalok térzenéjét nagy élvezettel hallgattuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A szálloda épülete ugyan nem modern, de látszik a gondos felújítások eredménye:világos, tiszta, kényelmes. Szerény körülményekre számítottunk, de kellemesen csalódtunk. Különleges sajátja a szállodának, hogy a kertjében jól megépített pétanque pálya van, melynek díjtalan használata bármely korosztály számára vidám szórakozás lehetőségét biztosítja.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szilveszterezni mentünk a szállodába. A beigért disznóvágás annyiból állt, hogy odahoztak 4 fél disznót, amit egy hentes elkezdett felbontani a vendégeknek fenntartott parkolóban az autók közt. A nyilvánvalóan hosszú ,unalmas folyamatot a vendégek megunták, és alig 1 óra után otthagyták. A hangulat enyhén szólva nulla volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Férjemmel 4 éjszakát töltöttünk el, amiben a szilveszter is beleesett. A személyzet kedvesen fogadott, minden kérdésünkre választ kaptunk. Félpanziós ellátás, reggeli bőséges, de egy kicsit talán lehetne változatosabb is, bár egyszer sem maradtunk éhen. A vacsorák finomak voltak. A szobákból csak másodnaponta vitték ki a szemetet,de lehetett takarítást kérni.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Rendkivül kedves volt a személyzet, laktózmentes ételt kértem, de elfelejtettem előre szólni, mégis készitettek nekem azonnal külön és a tartózkodásunk alatt végig :) Az étel finom és bőséges volt. Nagyon tiszta és kényelmes volt a szoba, közvetlenül a fürdő mellett található. Ajánlom gyerekes családoknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Két éjszakát töltöttünk a hotelben. Kívülről és belülről is tetszetős, otthonos. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. A vacsora ízletesebb lehetett volna.

Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 9.100 - 18.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.09.13.
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 16.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.11.30.
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
Érvényes: 2020.08.23-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.380 - 23.671,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2020.08.20-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.18-ig

Szállodák Zalakaros környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

ZalakarosX