köfi3311: Forrás a jó pihenés forrása - Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros értékelése
18. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Forrás a jó pihenés forrása

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Már második alkalommal voltunk itt. Nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével, szolgáltatásaival. Igényeinknek és pénzügyi lehetőségeinknek tökéletesen megfelel.

Szeretnéd követni köfi3311 felhasználót?    Igen

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
8749 Zalakaros
Termál u. 6.

2019. augusztus 6.
A személyzet kitűnő, minden kívánságunkat teljesítették. A fürdő közelsége nagy előnye a szállodának. A reggeli bőséges svédasztal, amit hiányolni lehet az a gluténmentes étkezés lehetősége (gluténmentes pékáru). Összességében a rövid tartózkodásra, kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes...

2019. július 23.
Borzalmas volt csunya régimodi és koszos ráférne a felujitás rossz a szobája és az erkéj is csunya

2019. július 7.
Nagyon jó helyen van a szálloda szép virágos - fás környezetben, a fürdő mellett. Esetleg fontolják meg, hogy a fürdőjegyeket a szállodában is meg lehessen vásárolni. Az étkezés rendben volt, bár szeretem ha nagyobb a választék az étlapon. Nem volt időnk a városban a nagyobb sétára, de azért a...

Hotel Forrás Zalakaros, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-23 - 2019-11-03
 - Őszi pihenés (1 éjtől)
1-2 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-15 - 2019-11-30
 - Szilveszter Zalakaroson (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02