Másodjára kis csalódás

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen

2013. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2013. december 30.
2013 novemberében, immáron másodjára töltöttem el 3 éjszakát családommal a szállodában. Mivel az első alkalommal nagyon elégedetten távoztunk, úgy döntöttünk,hogy ismét eljövünk!
Sajnos azonban most egy nagyon pici csalódottsággal távoztunk. Kezdeném az étkezéssel. A reggeli kiváló, bőséges a választék. A vacsora viszont úgy gondolom nem igazán üti meg a szintet. Kicsit kevésnek tartom a választékot! 1. és 3. este pl. teljesen két ugyanaz a leves volt. Nem is akkora gond ez, viszont úgy gondolom,hogy annyi féle levest lehet készíteni, hogy megoldható lenne,hogy egy héten belül ne kerüljön kétszer vagy többször ugyanaz az asztalra.
Azzal sincs gond, hogy az el nem fogyott fogásokat másnapra újragondolják, viszont az már gond,hogy érezhetően nem volt másnap friss.
Ami még egy pici problémát jelentett a szauna. Illetve a fürdőruha nélküliség. Nem vagyok prűd, de úgy gondolom,ha már van két szauna (ami remek), amelyek közül az egyiket ruha nélkül is lehet használni, akkor valamilyen módon meg kellene oldani,hogy az onnan kijövő vendégek is diszkrét módon hűtsék le magukat, ill. a kijelölt öltözőkben vessék le a ruhát, ne a szauna ajtó előtt!
Egyik nap sikerült akkor bemennem a szauna térbe, amikor vége volt a felöntésnek, és kb. 8-10 teljesen meztelen férfi és nő jött ki és mentek a merülőmedencébe. Megmondom őszintén, annyira nem zavart, viszont a mögöttem jövő kb. 13 éves kisnagy lányt, igen csak meglepte. Én is vettem már igénybe a fürdőruha nélküli szaunát, de az erre kijelölt helyen vettem le a ruhát, tekertem magam lepedőbe és csak a szaunában vettem le a lepedőt!
Ezektől eltekintve, a szállodát szeretjük és megyünk még vissza!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel további értékelései

2023.11.19gyerekekkel
Zalakaros egyik legnépszerűbb 4 csillagos szállodája, amely a Gyógyfürdő téren található. Ingyenes parkolási lehetőség a téren egy sok férőhelyes parkolóban. Bár az őszi szünet miatt rengeteg vendég volt a szállodában, meg úgy általában Zalakaroson, de mégis maradt szabad férőhely minden nap. A...
2023.08.25
Nagyon szeretem.....A wellness részleg kiváló . Gyönyörű szobák,finom ételek ittmindent a vendégért.Csak ajánlani tudom.
2023.08.03a párjával
Visszatérő vendegek vagyunk és ugyanaz a vélemény mint eddig. Minden maximálisan megfelel egy 4* szállodához. Minden igényt kielégít. A skypool csodálatos!!!

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.11.28-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
2024.05.20-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval