banya0810: Volna még hova fejlődnie! - Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros értékelése
5. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Volna még hova fejlődnie!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában!
Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk!
A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak.De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve!Foglaláskor ezt nem árt pontosítani!Wellness részleg 19.30ig van csak nyitva,ha szerencséje van az embernek,talán még lepedő is jut!Mert ha sokan vannak akkor nincs elég,hangzott el!
Az ebédlőben a személyzet,és az étel kritikán aluli!
A személyzet,parancsoló,le kezelő,az ilyen nem ilyen helyre való szerintem.
Az étel pedig egy iskolai menzával egy lapon említendő!
Büfé reggeli,vagy svédasztalos teljesen mindegy választékos kéne,hogy legyen.Sok helyen voltam már,de ilyen gyenge kínálatot még nem kaptunk!Ide biztosan többet nem megyek!

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros
Thermál út 10.

2019. augusztus 11.
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.

2019. július 30.
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált...

2019. július 23.
Kedves, barátságos személyzet, igazi családias hely. Mindenkinek ajánlom! A NApfény hotel a gyerekek szerint a Napocska szálloda!

Hotel Napfény, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-31
 - Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 26.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02