Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál út 10.

Hotel Napfény Zalakaros a térképen

Hotel Napfény Zalakaros értékelése:

7. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
28. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

Hotel Napfény Zalakaros képei

Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 8-10-ig szálltunk meg a Hotelben. Már a második alkalommal választottuk, mert tiszta és a welness részleg is szuper. Szeretjük a sószobát is,bár most kissé sokan voltunk,akik szintén így gondolták :). Esőben érkeztünk (most is),de a szuper melegvíz egy-kettőre feledtette velünk a kinti cudar időjárást. Mi a köntösért nem fizettünk külön.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 4-6-ig voltunk a Hotelben 3 éves gyermekünkkel. A hűvös időjárás miatt az éjszaka hideg volt, pedig odaérkezésünkkor azt mondták, hogy lesz fűtés. A radiátorok hidegek voltak. Amikor ezt szóvá tettük, a recepciós hölgy telefonált valakinek, nevetve kérdezte, "És most mit mondjak a vendégnek? ". Másnap kaptunk hősugárzót.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleget minden nap használhattuk , estig nyitva volt. Az ételek ízletesek és változatosak voltak. A szoba tiszta, kényelmes bár az utca zaja esetenként eléggé behallatszik. A személyzet udvarias, minden kérésünket igyekezett teljesíteni.
Válasz az értékelésre - 2019. november 1.
Kedves Kostyál Lászlóné!

Pozitív értékelését nagyon köszönjük.
Szeretettel várjuk Önöket más alkalommal is.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában! Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk! A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak. De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve! Foglaláskor ezt nem árt pontosítani! Wellness részleg 19. 30ig van csak nyitva,ha szerencséje van az embernek,talán még lepedő is jut!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Éva!

Örülünk, hogy elégedettek voltak a szállodával.
Szeretettel várjuk önöket más alkalommal is.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált hely másnak is ajánlanám.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Márta!

Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, igazi családias hely. Mindenkinek ajánlom!
A NApfény hotel a gyerekek szerint a Napocska szálloda!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda ill. a szoba tiszta volt és rendezett. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek is finomak voltak. Két apróság zavart csak: A wifi többször is leállt, illetve a tv képe sokszor zavaros volt, de összességében mindennel elégedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 28.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy régebbi szálloda ami az utóbbi idöben megújult és újul. Nem valami extra, de jó és az ár érték arány kitünö. Nyugdíjasoknak nagyon megfelel mivel a wellness részleg is jó és az ételek minösége kváló, igazi házias ízek voltak - a választék is elégséges volt. Nagyon rugalmas volt a recepciós hölgy és segítö kész.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elkövettem azt a hibát, hogy nem kértem klimatizált szobát, még jó, hogy vittem kis ventilátort, mert nélküle nem bírtuk volna kibírni a meleget. Legközelebb csak klímás szobába! ! A fürdőben a hosszú hajú fiatalember 5 csillagot érdemel, nagyon barátságos, szolgálatkész!
Válasz az értékelésre - 2019. július 28.
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy nálunk jártak, elégedettek voltak a szállodával.
Klímás szobaigényt előre kérjük jelezni, de ventilátort tudunk biztosítani díjmentesen.
A wellnesst érintő kérdésekben mindenképpen kollégánktól kellene érdeklődni.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 14.850 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

ZalakarosX