Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál út 10.

Hotel Napfény Zalakaros a térképen

Hotel Napfény Zalakaros értékelése:

7. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

Hotel Napfény Zalakaros képei

Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban nagyon elégedettek voltunk. A büfé ételek finomak voltak, a reggeli kínálata különösen tetszett. Sajnos az időjárás nem volt a legkedvezőbb,így egy kicsit hidegebb volt a szobában és a wellnessben is.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Karácsonyi pihenésre voltunk itt és több nem is volt a kaja nulla a felszolgálók unott képpel szedték a használt tányért ünnepi hangulat semmi. Rendeltem pezsgőt megkérdezték mit ünnepelünk? A csocsocsó és sok más is fizetős volt úgy mint a parkoló is.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szobákban található kis konyha nagyon praktikus dolog. Tisztaság van az egész hotelben mindenütt. A hotel gyengéje szerintem az étterem. Az első két nap az étkezés szempontjából tökéletes volt, ala carte választhattunk az étlapról. Utána két napig svédasztalos vacsora volt. Szenteste nem voltak hagyományos karácsonyi ételek.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 24.
A családunknak kellemes időtöltést hozott ez a pár nap sok pozitiv,ill. kisebb negativ élménnyel . A wellnes és a játékszoba, x-box, kreativ kuckó,só ill. fényterápiás szoba nagyon jó hatással volt a gyermekeink "asztmás" egészségére !!! Azonban a fürdőajtó zára nem funkcionált megfelelöen.
Köszőnjük !
Válasz az értékelésre - 2020. január 19.
Kedves Vendégünk!

Köszönjök, hogy megosztotta pozitív véleményét és kisebb észrevételeit velünk is.Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 8-10-ig szálltunk meg a Hotelben. Már a második alkalommal választottuk, mert tiszta és a welness részleg is szuper. Szeretjük a sószobát is,bár most kissé sokan voltunk,akik szintén így gondolták :). Esőben érkeztünk (most is),de a szuper melegvíz egy-kettőre feledtette velünk a kinti cudar időjárást. Mi a köntösért nem fizettünk külön.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 4-6-ig voltunk a Hotelben 3 éves gyermekünkkel. A hűvös időjárás miatt az éjszaka hideg volt, pedig odaérkezésünkkor azt mondták, hogy lesz fűtés. A radiátorok hidegek voltak. Amikor ezt szóvá tettük, a recepciós hölgy telefonált valakinek, nevetve kérdezte, "És most mit mondjak a vendégnek? ". Másnap kaptunk hősugárzót.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleget minden nap használhattuk , estig nyitva volt. Az ételek ízletesek és változatosak voltak. A szoba tiszta, kényelmes bár az utca zaja esetenként eléggé behallatszik. A személyzet udvarias, minden kérésünket igyekezett teljesíteni.
Válasz az értékelésre - 2019. november 1.
Kedves Kostyál Lászlóné!

Pozitív értékelését nagyon köszönjük.
Szeretettel várjuk Önöket más alkalommal is.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában! Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk! A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak. De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve! Foglaláskor ezt nem árt pontosítani! Wellness részleg 19. 30ig van csak nyitva,ha szerencséje van az embernek,talán még lepedő is jut!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Éva!

Örülünk, hogy elégedettek voltak a szállodával.
Szeretettel várjuk önöket más alkalommal is.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált hely másnak is ajánlanám.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Márta!

Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
Érvényes: 2020.08.23-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 23.155 - 25.220,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2020.08.20-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel

Szállodák Zalakaros környékén
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

ZalakarosX