Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál út 10.

Hotel Napfény Zalakaros a térképen

Hotel Napfény Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
21. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

Hotel Napfény Zalakaros képei

Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában! Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk! A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak. De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve! Foglaláskor ezt nem árt pontosítani! Wellness részleg 19. 30ig van csak nyitva,ha szerencséje van az embernek,talán még lepedő is jut!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált hely másnak is ajánlanám.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, igazi családias hely. Mindenkinek ajánlom!
A NApfény hotel a gyerekek szerint a Napocska szálloda!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda ill. a szoba tiszta volt és rendezett. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek is finomak voltak. Két apróság zavart csak: A wifi többször is leállt, illetve a tv képe sokszor zavaros volt, de összességében mindennel elégedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 28.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Üdvözlettel:
Hotel Napfény***
Major Gabriella (Hotel Napfény)

Értékelt: 2019. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy régebbi szálloda ami az utóbbi idöben megújult és újul. Nem valami extra, de jó és az ár érték arány kitünö. Nyugdíjasoknak nagyon megfelel mivel a wellness részleg is jó és az ételek minösége kváló, igazi házias ízek voltak - a választék is elégséges volt. Nagyon rugalmas volt a recepciós hölgy és segítö kész.

Értékelt: 2019. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elkövettem azt a hibát, hogy nem kértem klimatizált szobát, még jó, hogy vittem kis ventilátort, mert nélküle nem bírtuk volna kibírni a meleget. Legközelebb csak klímás szobába! ! A fürdőben a hosszú hajú fiatalember 5 csillagot érdemel, nagyon barátságos, szolgálatkész!
Válasz az értékelésre - 2019. július 28.
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy nálunk jártak, elégedettek voltak a szállodával.
Klímás szobaigényt előre kérjük jelezni, de ventilátort tudunk biztosítani díjmentesen.
A wellnesst érintő kérdésekben mindenképpen kollégánktól kellene érdeklődni.

Üdvözlettel:
Hotel Napfény***
Major Gabriella (Hotel Napfény)

Értékelt: 2019. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk először ebben a szállódában, Kellemes két napot töltöttünk ott. Nagyon jó a wellnes részlege, kényelmes és tiszta volt a szoba, fürdőszoba.
Az ételek mennyisége és minősége is nagyon jó volt.
Kedves, udvarias, segítőkész volt a személyzet minden tagja.

Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapjába véve mindennel megvoltam elégedve. Az étkezés sok rétű kínálat mindig fel töltve,kiszolgálás első osztályú. A szoba tisztasága tökéletes. Bár a hotel jellegébe és mineműségbe,(nem fér bele az öreganyámnál használt sezlon ami nyekereg nyikorog minden mozzanat közben és ezzel tönkre téve talán még a szomszéd szoba lakóinak nyugodt pihenését is).

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Földszinti fő útra néző szobánk volt, ezért a kilátásról nem írnék. A külső térburkolat javítása valamint lerakása eléggé zavaró tényező volt. Kibírtuk. A későbbi vendégeknek már ez által szebb lesz a környezet. Összességében jól érzetük magunkat. Köszönjük a személyzet kedvességét és segítőkész munkáját.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 26.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal,fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)

ZalakarosX