Irottkő: Nagyon jól éreztük magunkat. - Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros értékelése
5. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Nagyon jól éreztük magunkat.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Irottkő felhasználót?    Igen

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros
Thermál út 10.

2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában! Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk! A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak.De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve!Foglaláskor ezt nem árt pontosítani!Wellness részleg...

2019. július 30.
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált...

2019. július 23.
Kedves, barátságos személyzet, igazi családias hely. Mindenkinek ajánlom! A NApfény hotel a gyerekek szerint a Napocska szálloda!

Hotel Napfény, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-31
 - Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 26.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02