Kiváló 2014. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. március 22.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A recepción kedvesen fogadtak bennünket, mindenről felvilágosítást kaptunk . Gyönyörű hely, tiszta, tágas , kényelmes szoba. A reggeli kínálata széles. A wellnes részleggel is meg voltunk elégedve. Nagyon jól éreztük magunkat. Teljesen feltöltődve tértünk haza. 3 napot töltöttünk el itt, remélem még lesz alkalmunk eljönni. Mindenkinek szívből ajánljuk.
Harmadszor járunk a szállodában,most sem csalódtunk! Szeretjük a wellnest jók az ételek,kedves a személyzet! Rend és tisztaság mindenhol! Ismét kellemesen telt 5nap 4 éjszakánk! Változatosság kedvéért most a zölt területre néző szobában voltunk!-nagy szobák,nagy erkély!
Szép Napot! A Hotel Vitalban töltött idő kellemesen telt. Nyugodt, csendes környezetben található. A személyzet kivétel nélkül kedves, illedelmes. Tetszett, hogy az étkezésnél mindenkinek meg van a helye szobaszám szerint, nem kell üres asztalt vadászni. A délutáni sütiparty nemes gesztus volt,...
Személyzet segítőkész odaadó. Séf úr étele sós Séf néni ételébe hajszál Bőséges választék amúgy.. Fürdőszobába meleg víz is olajos thermal Szinte fölösleges... Ruhaszárító nincs az erkélyen.... Sikeres poratka csípésekkel jöttünk haza... Ágy padlószőnyeg. Mem ártana egy fertőtlenítő...