Banijó: Kétéjszakás kiruccanás sokadik házassági évfordulónkon - Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros értékelése
8. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Kétéjszakás kiruccanás sokadik házassági évfordulónkon

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Családias méretű szálloda nyugodt környezetben, kilátással a végtelenre - és a mezőre. Óriási szoba monitor méretű tv-vel, lemerült távkapcsolóval. Kényelmes matracok, de egymástól eltávolodó ágyak (válófélben lévőknek ideális). Bőséges reggeli- és vacsora magyaros ízekkel. Készséges személyzet

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Banijó felhasználót?    Igen

2019. április 21. - Hotel Vital válasza Banijó értékelésére:
Köszönjük szépen AZ értékelést! Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket!
Kollégák (Hotel Vital)
Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 6/b.

2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

2019. május 23.
Sajnos én személy szerint egy 4 csillagos szállodátol többre számítottam a szoba tényleg tágas kényelmesen el lehet benne férni de a laminált padlós megoldásnál elvárható szerintem,hogy az ágy mellett legyen egy szőnyeg amire rá lehet lépni. A szoba közepén egy átlagosnak nevezhető futószőnyeg...

2019. április 27.
A szoba kényelmes,tágas. A TV lehetne kicsit nagyobb. Az ételek nagyon finomak, változatosak. Ha valami fogytán volt már töltötték is fel újra. A pincérek és a személyzet nagyon barátságos, segítőkész. A wellness részleg is jó, csak kár, hogy 18.00 órakor bezár. Teljesen meg voltunk elégedve és...

Hotel Vital, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Meghitt Karácsony Zalakaroson (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szórakoztató programokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26