Kiscsalád2: Kellemes hétvége Vital Hotelben - Hotel Vital Zalakaros

9. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Kellemes hétvége Vital Hotelben

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna.A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan kellemes volt. Maximálisan meg voltunk elégedve a kedves vendéglátással.

Szeretnéd követni Kiscsalád2 felhasználót?    Igen

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 6/b.

2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra....

2019. szeptember 9.
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István

2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

Hotel Vital, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Senior kikapcsolódás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, masszázskuponnal, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel