Szász Marianna: tökéletes pihenés :-) - Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros értékelése
9. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

tökéletes pihenés :-)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István

Szeretnéd követni Szász Marianna felhasználót?    Igen

2019. október 11. - Hotel Vital válasza Szász Marianna értékelésére:
Köszönjük szépen!
Kollégák (Hotel Vital)
Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 6/b.

2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra....

2019. szeptember 2.
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna.A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan...

2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

Hotel Vital, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-23
 - Senior kikapcsolódás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, masszázskuponnal, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel