Kiváló 2021. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2021. október 18.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nem messze a fürdőtől található ez a családias szálloda,de itt is megvan megvan minden,ami egy wellness pihenéshez kellhet!Kellemes hőfokú termál medencék,szaunák,masszázs.A svédasztalos étkezés minden igényt kielégítő.A személyzet kedves és segítőkész,a szobák tiszták és kényelmesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Harmadszor járunk a szállodában,most sem csalódtunk! Szeretjük a wellnest jók az ételek,kedves a személyzet! Rend és tisztaság mindenhol! Ismét kellemesen telt 5nap 4 éjszakánk! Változatosság kedvéért most a zölt területre néző szobában voltunk!-nagy szobák,nagy erkély!
Szép Napot! A Hotel Vitalban töltött idő kellemesen telt. Nyugodt, csendes környezetben található. A személyzet kivétel nélkül kedves, illedelmes. Tetszett, hogy az étkezésnél mindenkinek meg van a helye szobaszám szerint, nem kell üres asztalt vadászni. A délutáni sütiparty nemes gesztus volt,...
Személyzet segítőkész odaadó. Séf úr étele sós Séf néni ételébe hajszál Bőséges választék amúgy.. Fürdőszobába meleg víz is olajos thermal Szinte fölösleges... Ruhaszárító nincs az erkélyen.... Sikeres poratka csípésekkel jöttünk haza... Ágy padlószőnyeg. Mem ártana egy fertőtlenítő...