Karos Garden Family Resort Zalakaros
8749 Zalakaros, Zalakaros, Szőlő u. 6-8.

Karos Garden Family Resort Zalakaros a térképen

Karos Garden Family Resort Zalakaros értékelése:

20. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
198. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Karos Garden Family Resort Zalakaros képei

Karos Garden Family Resort Zalakaros vélemények

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Csendes utcában, fürdőhöz közel található a szállás, az apartman kényelmes, jól berendezett. A személyzet kiváló, kedves, segítőkész. Étkezni a szomszéd étteremben lehet, bár a jól felszerelt konyharészen egyszerűbb ételeket megfőzhetünk.Van hűtőgép, elektromos tűzhely, tea-kávéfőző, evőeszközök. Nyáron az udvaron a kis medence a gyerekek kedvence.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
9 éjszakára foglaltunk szállást. Gyönyörű 2 szintes, két teraszos apartman házak. Nagyon igényes modern mindennel felszerelt lakások. Ragyog minden olyan tisztaság van. Gyönyörű környezet nagyon szép gondozott a kert is tele növényekkel, ahol 2 medence is van. Nagyon kedvesek a szállásadók. Mindenkinek tudom ajánlani.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Nagyon szép környezetben töltöttünk el két éjszakát, egy észrevételünk lenne jobbító szándékkal .Mivel idősebbek vagyunk egy kissé nehézkes volt éjszaka lejönni az alsó szintre, hogy a wc_t tudjuk használni. Jó lett volna ha a tervezők gondoltak volna erre az eshetőségre is és a felső szinten is tervezhettek volna egy mellékhelyiséget. Tisztelettel
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
Nagyon kedvesek a vendéglátó egység üzemeltetői. Nagyon kellemes, tiszta, kulturált, jól felszerelt apartmanban helyeztek el minket. A környezet nagyon kellemes volt. A fürdő is csak 5 perc kényelmes sétára volt a szállástól. Egyszóval minden SZUPER volt. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, játszótér és grillezőhely használattal, parkolással
2019.12.20. - 2020.01.05.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyermekek részére játszótérrel, bababarát felszerelésekkel, grillezőhely használattal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.05.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szabadidős szórakozási lehetőségekkel, bababarát felszereléssel, parkolással
Érvényes: 2019.10.21-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

ZalakarosX