Erzsi48

Erzsi48 adatlapja

Regisztráció2017.10.21
Utoljára itt2021.06.22

Gyenge 2019. június 12.barátokkal járt itt
Má jus elején voltunk 2 éjszakát de elég is volt . A szállás elég gyenge csak az emeleten volt szoba, meleg víz nem volt . Nem sorolnám a hiányosságokat csak ha már rendbe hozták akkór kellene kiadni. Barátnők voltunk négyen 2szobában de mindkét szobában az ágy elég kényelmetlen. A szekrényekben fogas sem volt .
Kiváló 2017. december 19.barátokkal járt itt
Öt napot töltöttünk Balfon a Kastély szállóban négyen. Rendkívül jól éreztük magunkat. Figyelmes a személyzet, finom és bőséges volt a reggeli. 2017 október 15-20 ig voltunk a szálló vendégei. Kaptunk Soproni város nézést, az idegenvezető rendkívül kedves felkészült volt. A városnézés végén 1 pohár bór volt a befejezés .
Felhasználó fényképei:
Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf - Kastélyszálló Balf -
Gyenge 2019. június 12.barátokkal járt itt
Idősek vagyunk és csak a 2 és fél emeleten kaptunk szobát, (lift nincs ) viszont lejjebb fiatalok voltak. Az ágy borzasztó kemény, a szobai szekrényen nem volt ajtó, a szobában nem volt szék . Elég siralmas állapotok. Mostanában a legrosszabb szállás.
Csak 2 nap volt de örökkévalóságnak tűnt . Ide többé soha.