AmbGab: Radisson Park Inn Hotel Zalakaros - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Radisson Park Inn Hotel Zalakaros

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Ami tetszett:
A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a legjobb a konyhája és a választék is itt volt a legszélesebb.

Ami nem tetszett:
2 felnőtt és 2 gyermek részére foglaltam szállást, de a szobában csak három ágy volt. Érdeklődésemre elmondták, hogy a kétágyas standard szobában még egy pótágy nem helyezhető el tűzvédelmi okokból. Ezt nem jelezték!!! Végül is elfértünk, de ez inkorrekt volt a szálloda részéről.

Ár / érték arány: Átlagos

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

2019. július 5.
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó....kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek,...

2019. június 15.
Már harmadjára kerestem fel a szállodát és nem csalódtam. A szolgáltatások továbbra is magas színvonalúak és ezt már mások és én is többször leírtuk. Nekem feltűnt a recepciós munkatársak alul képzettsége és szenvtelen - mosoly nélkülisége. Az viszont mellbe lökött és enyhe pitiségnek tartom,...

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat
4 nap/3 éjszaka 17.328 - 30.096,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-12 - 2020-12-30
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.240 - 31.040,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-21 - 2020-12-30
 - Foglalj időben! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.280 - 27.520,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-12 - 2020-12-23