Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros képei

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Ami tetszett:
A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a legjobb a konyhája és a választék is itt volt a legszélesebb.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó. . . . kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek, zabálnak. . . . összefogdossák kézzel az ételt, de erről persze nem a hotel tehet.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Már harmadjára kerestem fel a szállodát és nem csalódtam. A szolgáltatások továbbra is magas színvonalúak és ezt már mások és én is többször leírtuk. Nekem feltűnt a recepciós munkatársak alul képzettsége és szenvtelen - mosoly nélkülisége. Az viszont mellbe lökött és enyhe pitiségnek tartom, hogy az étteremben este nem lehet sima vizet kérni.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Kellemes hosszú hétvégét lehetett eltölteni Zalakaroson a Park Inn hotelben. Az étterem kínálata akár reggelire, akár a vacsorára teljes választékot ad a különböző igényű vendégek részére. Nagy előnye, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel és nem fázik senki sem aki a szolgáltatásokat igénybe szeretné venni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Kiváló szálloda . Finom változatos ételek. Közvetlen átjárás a fürdőbe. Tökéletes kikapcsolódás. Tisztaság, figyelmesség jó közérzet. Kedves személyzet. Fürdőszoba 220V nem mindig működött, de megoldottuk. Parkolás jó. Javasolnám éjjeli szekrények elhelyezését, mivel csak egy polc volt az ágy mellett és a ruhás szekrény sem volt túl praktikus.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A hotel nem épült régen. . . . . modern bútorok,formák. Szobák nagyon tágasak és kényelmesek,jól felszereltek, tisztasággal sem volt gond. Vízforraló, tea, kávé bekészítés szintén plusz pont! Ételek finomak, változatosak. . . . gyerekeknek és az ilyen olyan érzékenyeknek is volt miből válogatniuk. Fürdővel való összekötő folyosón sincs hideg , míg átérünk a fürdőbe.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 25.
Az étterem szép, tiszta, az ételek kiválóak. A szoba kényelmes, a fürdőszoba nagyon szép, praktikus. Minden kifogástalanul tiszta, a személyzet előzékeny.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Nagyon tetszett a szálloda színvilága, fitalos lendülete. Kényelmesek voltak a szobák ill. hogy átjárón keresztül lehetett megközelíteni a fürdőt. Szintén pozitívum, hogy a menü összeállításánál külön figyelmet fordítottak a gyerekekre! A bárhelységben is nagyon figyelmesek voltak a felszolgálók. A kávé mellé a gyermeknek is jutott mindig "néhány" kekszfalat!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Számos helyen tartózkodtunk már, de ez a szálloda valóban olyan, mint ami a hirdetésében szerepel.Tiszta, igényes, a személyzet segítőkész, gyakorlott.
Külön köszönet, Horváth Tibor igazgató úrnak, hogy lehetővé tette az éjszakai fürdőzést:)

Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.240 - 32.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 24.780,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, komplex belépővel a Zalakarosi Fürdő Wellness- és Gyógyfürdőjébe, szobai széffel, Wi-Fi elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal,fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.328 - 30.096,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.24-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)

ZalakarosX