Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros képei

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Már ötödszörre voltunk itt és nagyon tetszett a megérkezéskor, hogy már nem kellett adatlapot kitölteni és ezzel húzni az időt, mert benne voltunk a rendszerbe. A recepciós hölgy felajánlott egy kártyát is, amit természetesen elfogadtam és meg fogom nézni, hogy a Szállodaláncnak hol van még szállása. Itt már mindent ismerünk és egy hasonló szintű szállásra máshova is ellátogatnánk.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Három kisgyermek, szülők, nagyszülők utaztunk 3 éjszakás kikapcsolódásra. A szálloda minden tekintetben a feltüntetett szolgáltatást nyújtotta. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, a személyzet minden tagja kedves, segítőkész volt. A fürdőbe átjárás zárt folyosón keresztül történt, ami nagyon jó.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Szilveszterezni ill az elmúlt évet kipihenni érkeztünk. A személyzet udvarias, a szoba modern, tiszta. Belépőt kaptunk a zalakarosi fürdőbe, mely minden igényünket kielégítette. Az ételek nagyon finomak voltak. Igazán sikerült kikapcsolódni!

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Köszönöm még egyszer a legmesszebb menőkig kiszolgált vendégnapokat, bevallom hogy nemsokára megismétlem a hotel szolgáltatása igénybevételét!
Tisztelettel!
Csonták Antal ! s vendégei!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Az egyik legfantasztikusabb szálloda, ahol valaha is jártam. Gyönyörű, tiszta hely, barátságos személyzettel, nagyon finom ételekkel. A hotelből közvetlen átjárás van a zalakarosi fürdőbe, ami plusz pont. A szülinapomon a vacsoránál a szálloda személyzetéből 2 hölgy odahozott az asztalunkhoz egy csokitortát, ami a szálloda ajándéka volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Elöször is köszönöm ezt a három napot nagyon örültünk hogy ezt a szállodát választottuk. Nagyon kényelmes volt az ágy a szoba gyönyörű. Külön tetszet,hogy készitettek be kávét teát forraloval.A tisztaságról nem is beszélve.A személyzet nagyon készségesek.Az étel nagyon bőséges változatos és finom volt.Mindenkinek dicsértük és ajánlottuk. Köszönjük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Minden az elvárásainknak megfelelő volt. A szoba nagyon jó, a fürdőbe az átjárás szuperül lett megoldva. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges,csak vacsoránál a rántott húsokat hiányoltam. Összességében nagyon jó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Ami tetszett:
A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a legjobb a konyhája és a választék is itt volt a legszélesebb.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó. . . . kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek, zabálnak. . . . összefogdossák kézzel az ételt, de erről persze nem a hotel tehet.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.960,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, komplex belépővel a Zalakarosi Fürdő Wellness- és Gyógyfürdőjébe, szobai széffel, Wi-Fi elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.928,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.900 - 23.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 40.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX