Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros képei

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Az egyik legfantasztikusabb szálloda, ahol valaha is jártam. Gyönyörű, tiszta hely, barátságos személyzettel, nagyon finom ételekkel. A hotelből közvetlen átjárás van a zalakarosi fürdőbe, ami plusz pont. A szülinapomon a vacsoránál a szálloda személyzetéből 2 hölgy odahozott az asztalunkhoz egy csokitortát, ami a szálloda ajándéka volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Elöször is köszönöm ezt a három napot nagyon örültünk hogy ezt a szállodát választottuk. Nagyon kényelmes volt az ágy a szoba gyönyörű. Külön tetszet,hogy készitettek be kávét teát forraloval.A tisztaságról nem is beszélve.A személyzet nagyon készségesek.Az étel nagyon bőséges változatos és finom volt.Mindenkinek dicsértük és ajánlottuk. Köszönjük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Minden az elvárásainknak megfelelő volt. A szoba nagyon jó, a fürdőbe az átjárás szuperül lett megoldva. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges,csak vacsoránál a rántott húsokat hiányoltam. Összességében nagyon jó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Ami tetszett:
A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a legjobb a konyhája és a választék is itt volt a legszélesebb.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó. . . . kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek, zabálnak. . . . összefogdossák kézzel az ételt, de erről persze nem a hotel tehet.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Már harmadjára kerestem fel a szállodát és nem csalódtam. A szolgáltatások továbbra is magas színvonalúak és ezt már mások és én is többször leírtuk. Nekem feltűnt a recepciós munkatársak alul képzettsége és szenvtelen - mosoly nélkülisége. Az viszont mellbe lökött és enyhe pitiségnek tartom, hogy az étteremben este nem lehet sima vizet kérni.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Kellemes hosszú hétvégét lehetett eltölteni Zalakaroson a Park Inn hotelben. Az étterem kínálata akár reggelire, akár a vacsorára teljes választékot ad a különböző igényű vendégek részére. Nagy előnye, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel és nem fázik senki sem aki a szolgáltatásokat igénybe szeretné venni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Kiváló szálloda . Finom változatos ételek. Közvetlen átjárás a fürdőbe. Tökéletes kikapcsolódás. Tisztaság, figyelmesség jó közérzet. Kedves személyzet. Fürdőszoba 220V nem mindig működött, de megoldottuk. Parkolás jó. Javasolnám éjjeli szekrények elhelyezését, mivel csak egy polc volt az ágy mellett és a ruhás szekrény sem volt túl praktikus.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A hotel nem épült régen. . . . . modern bútorok,formák. Szobák nagyon tágasak és kényelmesek,jól felszereltek, tisztasággal sem volt gond. Vízforraló, tea, kávé bekészítés szintén plusz pont! Ételek finomak, változatosak. . . . gyerekeknek és az ilyen olyan érzékenyeknek is volt miből válogatniuk. Fürdővel való összekötő folyosón sincs hideg , míg átérünk a fürdőbe.

Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.16. - 2019.12.18.
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 17.900 - 19.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2020.04.30-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.005 - 18.949,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Karos Spa Zalakaros
A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és...
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi árak

ZalakarosX