Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros képei

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Már sok 4 csillagosban jártam, ez a szálloda a legjobbak közül való. Mivel gyógyfürdő kapcsolódik, így napközben ez behatárolja a szabadidőt, viszon vacsora után már semmi program. Ez hiányzik. Eddig 2 szállodában volt esti program/ 1 élőzenés-táncos, a másik késő esti túrás/ Aszobai TV kiváló, de én szeretnék esti későbbi -fizetős-programot, pl a településen körbevezetni, mert erre bizony nem volt idő.

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Elhelyezkedés kiváló, nyugalom kiváló, a fürdő rész kiváló, étterem kiváló. . . . a szoba pár kisebb esztétikai hibától eltekintve megfelelő volt/penészes zuhanyzó, a falak piszkosak és foltosak voltak/
Az étterembe nagyon sokan voltak egyszerre, a vírus helyzetet nem igazán kezelték, hogy egyszerre ne legyenek sokan egy helyen. . . .

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
8 éves unokánkkal töltöttünk el 6 éjszakát a Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Hotelben Zalakaroson. Ami tetszett: A személyzet udvariassága és segítő készsége. Minden külön kérést azonnal teljesítettek. A szoba kényelmes és csendes volt. A takarító személyzet ügyelt a tisztaságra. Ami kevésbé tetszett: A zsúfolt étterem és ,hogy általában sokat kellett várni a liftre.

Szerényke TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon nagy előnye, hogy közvetlen átjárási lehetőség van a zalakarosi fürdőbe, így akár rossz idő esetén is csak egy folyosón kell átmenni a termalba. A szállodába belépve nagy tér fogadja a vendégeket, bárok, recepció, gyerek sarkok. Az étterem és a gasztronómia mindent felülmúló, széles választék, gazdag kínálat, folyamatosan figyelik a pincérek, hogy nem legyen az asztalokon piszkos evőeszköz ill.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Már ötödszörre voltunk itt és nagyon tetszett a megérkezéskor, hogy már nem kellett adatlapot kitölteni és ezzel húzni az időt, mert benne voltunk a rendszerbe. A recepciós hölgy felajánlott egy kártyát is, amit természetesen elfogadtam és meg fogom nézni, hogy a Szállodaláncnak hol van még szállása. Itt már mindent ismerünk és egy hasonló szintű szállásra máshova is ellátogatnánk.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Három kisgyermek, szülők, nagyszülők utaztunk 3 éjszakás kikapcsolódásra. A szálloda minden tekintetben a feltüntetett szolgáltatást nyújtotta. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, a személyzet minden tagja kedves, segítőkész volt. A fürdőbe átjárás zárt folyosón keresztül történt, ami nagyon jó.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Szilveszterezni ill az elmúlt évet kipihenni érkeztünk. A személyzet udvarias, a szoba modern, tiszta. Belépőt kaptunk a zalakarosi fürdőbe, mely minden igényünket kielégítette. Az ételek nagyon finomak voltak. Igazán sikerült kikapcsolódni!

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Köszönöm még egyszer a legmesszebb menőkig kiszolgált vendégnapokat, bevallom hogy nemsokára megismétlem a hotel szolgáltatása igénybevételét!
Tisztelettel!
Csonták Antal ! s vendégei!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Az egyik legfantasztikusabb szálloda, ahol valaha is jártam. Gyönyörű, tiszta hely, barátságos személyzettel, nagyon finom ételekkel. A hotelből közvetlen átjárás van a zalakarosi fürdőbe, ami plusz pont. A szülinapomon a vacsoránál a szálloda személyzetéből 2 hölgy odahozott az asztalunkhoz egy csokitortát, ami a szálloda ajándéka volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Elöször is köszönöm ezt a három napot nagyon örültünk hogy ezt a szállodát választottuk. Nagyon kényelmes volt az ágy a szoba gyönyörű. Külön tetszet,hogy készitettek be kávét teát forraloval.A tisztaságról nem is beszélve.A személyzet nagyon készségesek.Az étel nagyon bőséges változatos és finom volt.Mindenkinek dicsértük és ajánlottuk. Köszönjük.

Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 36.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.02.28.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.11.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 12.312 - 29.945,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, felnőtteknek fürdőköpeny használattal
2021.02.05. - 2021.12.07.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Élőzenés estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, játszószoba használattal, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.02.13. - 2021.12.30.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.06.14.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Családi vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX