Zsuzsi33: Szülinapi pihenés Zalakaroson - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Szülinapi pihenés Zalakaroson

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Az egyik legfantasztikusabb szálloda, ahol valaha is jártam. Gyönyörű, tiszta hely, barátságos személyzettel, nagyon finom ételekkel. A hotelből közvetlen átjárás van a zalakarosi fürdőbe, ami plusz pont. A szülinapomon a vacsoránál a szálloda személyzetéből 2 hölgy odahozott az asztalunkhoz egy csokitortát, ami a szálloda ajándéka volt. Nagyon meglepődtem, de nagyon örültem neki!!!! Köszönöm, minden tökéletes volt.

Szeretnéd követni Zsuzsi33 felhasználót?    Igen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 25.
Elöször is köszönöm ezt a három napot nagyon örültünk hogy ezt a szállodát választottuk. Nagyon kényelmes volt az ágy a szoba gyönyörű. Külön tetszet,hogy készitettek be kávét teát forraloval.A tisztaságról nem is beszélve.A személyzet nagyon készségesek.Az étel nagyon bőséges változatos és finom...

2019. október 7.
Minden az elvárásainknak megfelelő volt. A szoba nagyon jó, a fürdőbe az átjárás szuperül lett megoldva. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges,csak vacsoránál a rántott húsokat hiányoltam. Összességében nagyon jó.

2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár
2 nap/1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-30
 - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.005 - 18.018,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 17.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-12-12 - 2020-12-30