Szerényke: Mindent felülmúló hétvége - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Mindent felülmúló hétvége

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon nagy előnye, hogy közvetlen átjárási lehetőség van a zalakarosi fürdőbe, így akár rossz idő esetén is csak egy folyosón kell átmenni a termalba. A szállodába belépve nagy tér fogadja a vendégeket, bárok, recepció, gyerek sarkok. Az étterem és a gasztronómia mindent felülmúló, széles választék, gazdag kínálat, folyamatosan figyelik a pincérek, hogy nem legyen az asztalokon piszkos evőeszköz ill. tányér. A kínálópultokat folyamatosan töltik. Hatalmas Gratula a Szakácsoknak, iszonyatosan jó ízvilág és fűszerezés! Összegezve pazar étterem. A szobák modernek, tiszták, minden szoba erkélyes, teraszos-törölközőtartóval ellátott. Úgy érzem itt mindenre figyeltek a szállodatervezésénél, hogy az ideérkező vendégek jól érezzék magukat. Újra visszamennék, minden téren csak ajánlani tudom a Hotelt. :o)

Szeretnéd követni Szerényke felhasználót?    Igen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2020. október 9.
Már sok 4 csillagosban jártam, ez a szálloda a legjobbak közül való. Mivel gyógyfürdő kapcsolódik, így napközben ez behatárolja a szabadidőt, viszon vacsora után már semmi program. Ez hiányzik. Eddig 2 szállodában volt esti program/ 1 élőzenés-táncos, a másik késő esti túrás/ Aszobai TV kiváló,...

2020. szeptember 9.
Elhelyezkedés kiváló, nyugalom kiváló, a fürdő rész kiváló, étterem kiváló....a szoba pár kisebb esztétikai hibától eltekintve megfelelő volt/penészes zuhanyzó, a falak piszkosak és foltosak voltak/ Az étterembe nagyon sokan voltak egyszerre, a vírus helyzetet nem igazán kezelték, hogy egyszerre...

2020. július 27.
8 éves unokánkkal töltöttünk el 6 éjszakát a Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Hotelben Zalakaroson. Ami tetszett: A személyzet udvariassága és segítő készsége. Minden külön kérést azonnal teljesítettek. A szoba kényelmes és csendes volt. A takarító személyzet ügyelt a tisztaságra....

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Ugorj fejest a nyárba! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 36.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-31
 - Előzd meg a nyarat! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-06-14
 - Tavaszváró kiruccanás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-03-31