Papa és Kíra: Remek 6 éjszaka a Park Inn by Radisson Zalakaros Res... - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Remek 6 éjszaka a Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Hotelben

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
8 éves unokánkkal töltöttünk el 6 éjszakát a Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Hotelben Zalakaroson.
Ami tetszett: A személyzet udvariassága és segítő készsége. Minden külön kérést azonnal teljesítettek. A szoba kényelmes és csendes volt. A takarító személyzet ügyelt a tisztaságra.
Ami kevésbé tetszett: A zsúfolt étterem és ,hogy általában sokat kellett várni a liftre.
Összességében kellemes 6 éjszakát töltöttünk el a Hotelben és ami a lényeg, az unokánk is nagyon jól érezte magát. Köszönet a személyzetnek !

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Papa és Kíra felhasználót?    Igen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2020. október 9.
Már sok 4 csillagosban jártam, ez a szálloda a legjobbak közül való. Mivel gyógyfürdő kapcsolódik, így napközben ez behatárolja a szabadidőt, viszon vacsora után már semmi program. Ez hiányzik. Eddig 2 szállodában volt esti program/ 1 élőzenés-táncos, a másik késő esti túrás/ Aszobai TV kiváló,...

2020. szeptember 9.
Elhelyezkedés kiváló, nyugalom kiváló, a fürdő rész kiváló, étterem kiváló....a szoba pár kisebb esztétikai hibától eltekintve megfelelő volt/penészes zuhanyzó, a falak piszkosak és foltosak voltak/ Az étterembe nagyon sokan voltak egyszerre, a vírus helyzetet nem igazán kezelték, hogy egyszerre...

2020. július 27.
A szálloda nagyon nagy előnye, hogy közvetlen átjárási lehetőség van a zalakarosi fürdőbe, így akár rossz idő esetén is csak egy folyosón kell átmenni a termalba. A szállodába belépve nagy tér fogadja a vendégeket, bárok, recepció, gyerek sarkok. Az étterem és a gasztronómia mindent felülmúló,...

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Ugorj fejest a nyárba! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 36.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-31
 - Előzd meg a nyarat! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-06-14
 - Tavaszváró kiruccanás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-03-31