Jó 2013. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. június 5.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A hotelben baráti társasággal,jártunk nagyon szép a szálloda, a közösségi terek, a szobák kellemesek, a wellness részleg szintén nagyon tetszett!A személyzet nagyon kedves,udvarias segítőkész volt! A konyha kiváló, az ételek finomak, bőségesek széles a választék.Mi télen jártunk itt, de valószínű jó időben is hasonlóan éreztük volna magunkat.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.