Egy élmény volt

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2013. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. január 12.
A személyzet udvariassága kifogástalan,a reggeli és vacsora tálalása és választéka úgyszintén.A pihenés és a kényelem minden szempontból biztosítva volt.Wellnes rész számunkra nagyon tetszett,mikor a vizet hidegebbnek találtuk és szóltunk miatta, azonnali intézkedés történt, ezt ezúton is köszönjűk. Jó egészséget kívánunk további munkájukhoz ,mindenkinek csak ajánlani tudjuk a Belenus hotelt.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.05.21a párjával
Többször jártunk már a szállodában. Volt hosszabb, és rövidebb pihenés is. Mindig kedvesek, a pincérek készségesek. Szeretjük az ételeket,melyek változatosak, bárki talál izlésének megfelelőt. A medence kellemes,mi még a zalakarosi fürdőbe se szoktunk kimenni,lévén ez is termál vizes. A kert...
2024.05.09a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel megvoltunk elégedve. Barátságos személyzet. Szuper hely mindenki számára ajánlom. Visszatérő vendégek vagyunk.
2024.05.06családjával
Kutyussal mentünk és nagyon rugalmasan kezelték a kérésünket,hogy a teraszon tudjunk étkezni! Mindenki végtelen kedves volt!

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
43.700 Ft / 2 fő / éj-től csodás félpanzióval
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel FIT Hévíz - Kikapcsolódás tójeggyel