Kiváló 2016. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Tisztelt Cím Hosszú idő után anyukámmal tölthettem 4 csodálatos napot egy szép helyen. Személyzet kedves vendégszerető. Az ételek választékosak minősége kifogástalan. A szoba tágas kényelmes tiszta. A személyzet tényleg a vendégekért van. Ami manapság ritka. Köszönjük nekik ezt a 4 szupi napot:)
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.