Kiváló 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. október 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Tisztelt Cím! Köszönjük ezt a 4 napot. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves . A szoba nagyon szép, kényelmes és tiszta. Étterem: Reggeli, Ebéd, Vacsi: Nagyon ízletes. Tetszett hogy többféle választék volt, amit nagyon finoman készítettek el. Remélem hogy minél hamarabb visszatudunk menni :):):) Köszönjük még egyszer ezt a szép 4 napot:) Baumann Zsuzsanna
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.