ahova visszajárunk

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2017. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. november 24.
Sokadszorra voltunk itt. Változatlanul békés és gyönyörű a környék, csodás a levegő, meleg színvilágú a hotel. Kényelmes a szoba tágas erkéllyel, emberléptékű a hotel. Szívélyes a vendéglátás, barátságos a személyzet, kiváló a konyha. Az étkezés megszervezése profi. A wellness részleg éppen megfelelő. A szabadtéri medence tájolása telitalálat. Megyünk újra és újra.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.05.06családjával
Kutyussal mentünk és nagyon rugalmasan kezelték a kérésünket,hogy a teraszon tudjunk étkezni! Mindenki végtelen kedves volt!
2024.05.06a párjával
Anyukámék már jártak itt, mivel jókat mondtak róla, így úgy döntöttünk megnézzük ezt a helyet. 3 éjszakát töltöttünk el itt. A wellness része is tetszett, a személyzet kedves és segítőkész. Első reggelinknél felköszöntöttek születésnapom alkalmából egy süteménnyel, gyertyával a tetején itt is...
2024.04.19a párjával
Minden szuper! Kedvesség, udvariasság,tisztaság, kényelem és kényeztetés. Az ételek finomak és bőséges. Jó megközelíthetőség.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig