Jó 2017. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. január 11.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Szilveszterezni erkeztunk a Hotelbe, 4 ejszakara. Nagyon szep kellemes ,csaladias kornyezet fogadott, udvarias, figyelmes , mosolygos szemelyzettel. Ez a jo erzesunk csak meg inkabb fokozodott amikor kinyitottuk a szobank ajtajat, ahol egy szep nagymeretu szoba fogadott ulosarok resszel, es loggiaval.Az agy jo nagy, es kenyelmes.Tettszett az etteremben az asztalszamozas, ami megegyezett a szoba szammal, igy a telthazas hotelben nem kellett az asztalra vadaszni,es mindig ugyanoda tudtunk ulni. Az etterem szemelyzete nagyon kedves udvarias es segitokesz volt.A felpanzios etelek nagyon finomak, valtozatosak,es bosegesek voltak.A galavacsora nem a mi izvilagunk volt.De az ejfel utani bufe karpotolt mindenert. A musor, a zene es a "kaszino" jatek nagyon jo hangulatot biztositott. A wellness reszleg valoszinu a telthaz miatt neha zsufolasig megtelt. Keves volt a fogas! Nagyon orultem, hogy az elmenyelemeket magunk vezerelhettuk. Osszessegeben mindennel megvoltunk elegedve.
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.