Kiváló 2018. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. március 30.
Ajánlom a helyet másoknak is!
4 napot töltöttünk a szállodában félpanziós ellátással. Már az érkezéskor nagyon jó benyomást tett ránk a kellemes, családias közeg, amely részben köszönhető a galériás és egylégterű elrendezésnek. A szoba minden igényt kielégitő a saját terasszal és a fürdőtől különálló mellékhelyiséggel. A wellness részleg számunkra elegendő kikapcsolódást nyújtott. A büféreggeli és büfévacsora választéka minden igényt kielégitő és bőséges.
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.