Kiváló 2018. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 17.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Jól éreztük magunkat a férjemmel a hotelben!A szoba barátsàgos volt és az ágy nagyon kényelmes.Az élménymedence is remek lazítási lehetőséget adott.A masszàzst a feltöltődni vàgyó vendégeknek csak ajànlani tudom!Az ételek választékosak voltak,mindenki talàl kedvére valót.A desszertek nekem nagyon tetszettek és ízlettek!:)Szívesen mennénk máskor is!;-)
Kedves fogadtatás a tulajdonosk részéről, kellemes terek, kiváló konyha és figyelmes vendéglátók minden szinten! Szoba tágas, csendes, világos, király tv, tükrök, fürdőszoba, szőnyeg, függönyök, bútorok, minden szinten igényes!
Már sokszor voltunk itt! Nagyon szeretünk ebbe a hotelbe lenni. Kiváló wellness. Nagyon finom ételek. Kedves személyzet. És a vezetőséggel sincs semmi gondunk, ellenben az előző hozzászólókkal. Bátran ajánljuk. Akár kettesben akár családdal utazik valaki, maximálisan ki tud kapcsolódni.