Őszi pihenés.

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2018. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. november 27.
Igazi csúnya őszi esős napon érkeztünk meg a szállodába. Belépéskor tiszta jó illatú szállóba léptünk. A szoba tágas, jó meleg, rend tisztaság mindenütt. Kiváncsi voltam az élményfürdőre itt az oldalon sok jót olvastam róla. Tényleg egy tágas, jól felszerelt wellness fogadott. Bevallom igy november végén nekem kicsit hidegnek tünt a viz, mivel egy kinti medencével van összekötettésbe. De jól éreztem ott magam. Kiváncsi voltam az étteremre. A szobához asztal tartozott, ami tetszett. Ilyen finom menüsorral bevallom még nem találkoztam. Minden isteni finom volt. Utánna a süti, a behűtött üditő. Pazar volt. Meglátogattuk a méltán hires Zalakarosi fürdőt, tényleg nem hiába a megnevezés. Nagyon jól esett a viz melege.Ha tehetem még újra visszamegyünk ebbe a szállóba.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.03.22a párjával
Szeretünk itt pihenni. Aprósagoktól eltekintve minden tekintetben tökéletes. Szép szobák, tisztaság, finom ételek, kedves kiszolgálás. Sohasem csalódunk
2024.03.21a párjával
Szuper hely, szuper személyzettel, mennyei ételekkel. Mi biztosan visszatérünk. A wellness részleg tiszta,csendes megfelelő a kikapcsolódásra, és hogy van kültéri medence, ami bentről is megközelíthető az csak hab a tortán. A parkoló jó nagy, kényelmes a parkolás.
2024.03.10a párjával
a hotel kiváló, ételek finomak, visszatérő vendégek vagyunk a személyzet segitö , szinte már ismerösként üdvözölnek , a szakácsok tudják a dolgukat , sok visszatérö ismerössel találkozunk, a medencék, kiválóak , a plázs, a napozó rész, kiválló

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval