Erzsi-Zsolt: Kellemes kikapcsolódás,szép környezet,tisztaság,odafig... - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában.Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket.Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt.A bejelentkezést is könnyedén megoldották,csak az autó rendszámát kellett nekünk megadni a többi már készen volt.

Kellemes kikapcsolódás,szép környezet,tisztaság,odafigyelés,nagyon kedves kiszolgálás,ízletes finom ételek. - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Szeretnéd követni Erzsi-Zsolt felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2019. május 13.
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet.A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak,...

2019. május 13.
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt...

2019. május 12.
Tavaszi pihenés Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az...

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-01-01
 - All Inclusive (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-01-02
 - Napsugár - családi vakáció (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal ebéddel, wellness-részleg használattal, fürdő- és állatpark belépővel, kisvonatos városnézéssel, játszótér és sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-08-29