Putz Zoltán: 4 nap Belenusban - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
3. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

4 nap Belenusban

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
4 napot töltöttünk feleségemmel és lányommal a Hotelban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész, mindent elkövetnek a vendégért. Ár-érték arányban minden kifogástalan volt. Tisztaság a szobákban, a közös helyiségekben és a wellnesben egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések során ülön asztal tartozott a szobához, ami rendívül megkönnyítette az étkezést. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Étkezés:

Szeretnéd követni Putz Zoltán felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2019. szeptember 16.
Tiszta rendes szàlloda de nem pihenésre relaxra alkalmas .Àllandóan zuhog a viz a külsó medencébe ezt reggel 8- este 8-ig kell mindenkinek hallgatnia.Kózben "koncert" a hangszórókból non stop. Az igen csak jol klorozott medence vize amit a szalloda termal viznek nevez (de az...

2019. július 14.
Negyedik alkalommal jártunk Zalakaroson a Belenus hotelban, nem szeretjük a zsákbamacskát, de eddig még nem csalódtunk. A szálloda és környéke nagyon rendezett és csodás növényekkel ellátott, nagyszerű sétaterep a környék is. Az ellátás bőséges és mindenre kiterjedő. A személyzet udvarias,...

2019. június 16.
Négy napot töltöttünk a szállodában. Meg voltunk elégedve a személyzet hozzáállásával. A szobák ,wellness részleg tiszták voltak. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2021-05-01
 - Hétköznapi felező (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2020-12-17
 - Varázslatos Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, Détár Enikő karácsonyi zenés estjével, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27