Valósàg: Elöször és utoljàra - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
2. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Elöször és utoljàra

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Tiszta rendes szàlloda de nem pihenésre relaxra alkalmas .Àllandóan zuhog a viz a külsó medencébe ezt reggel 8- este 8-ig kell mindenkinek hallgatnia.Kózben "koncert" a hangszórókból non stop. Az igen csak jol klorozott medence vize amit a szalloda termal viznek nevez (de az ósszetételét senki sem ismeri a recepcion sem)
A reggeli 11óràg kellene hogy tartson de erröl szó sincs elpakolnak mindent mar kilenc óra utàn csak a maradék talàlható és az italos automatàkat is szétszedik hogy inni se lehessen .
És 10 órakkor màr csak pénzért lehet kàvézni .
Igy jàrtam hogy beteg voltam és reggel csak a pàrom evett valamit és én nekem màr fél 10 kor nem volt rà lehetóségem.
Ide soha többet ez messze àll nagyon.az igazi vendéglàtàstól amit szerecsére utazàsaink alkalmàval eddig màshol mindig boldogan élvezhettúnk

Ennyire tetszett: Gyenge

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2019. november 2.
Az tetszett a legjobban, hogy, bár volt wellness része, de a fürdőhöz is közel volt, így a gyerekekkel el tudtunk menni oda is. A személyzet nagyon kedves volt, a reggeli-vacsora isteni! Biztosan máskor is megyünk majd!!! Köszönjük!

2019. október 29.
3 napot töltöttünk el párommal.Igen elégedetten távoztunk.A Hotel tiszta ,minden megtalálható benne ahhoz,hogy ki se kívánkozzunk még egy rövid séta erejéig sem.Wellnes részleg kifogástalan,minden gombnyomásra működik.Az ételek nagyon tükrözik a helyi sajátosságokat,emellett bőséges és változatos...

2019. július 23.
4 napot töltöttünk feleségemmel és lányommal a Hotelban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész, mindent elkövetnek a vendégért. Ár-érték arányban minden kifogástalan volt. Tisztaság a szobákban, a közös helyiségekben és a wellnesben egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések során ülön asztal...

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2021-05-01
 - All Inclusive (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.600 - 20.300,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2021-05-01
 - Hétköznapi felező (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2020-12-17