Ganzsi: Őszi pihenés - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

2. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Őszi pihenés

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
3 napot töltöttünk el párommal.Igen elégedetten távoztunk.A Hotel tiszta ,minden megtalálható benne ahhoz,hogy ki se kívánkozzunk még egy rövid séta erejéig sem.Wellnes részleg kifogástalan,minden gombnyomásra működik.Az ételek nagyon tükrözik a helyi sajátosságokat,emellett bőséges és változatos a kínálat.Külön megemlíteném a masszás részleget.Nagyon jól éreztük magunkat.

Személyzet:

Őszi pihenés - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Szeretnéd követni Ganzsi felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2019. november 2.
Az tetszett a legjobban, hogy, bár volt wellness része, de a fürdőhöz is közel volt, így a gyerekekkel el tudtunk menni oda is. A személyzet nagyon kedves volt, a reggeli-vacsora isteni! Biztosan máskor is megyünk majd!!! Köszönjük!

2019. szeptember 16.
Tiszta rendes szàlloda de nem pihenésre relaxra alkalmas .Àllandóan zuhog a viz a külsó medencébe ezt reggel 8- este 8-ig kell mindenkinek hallgatnia.Kózben "koncert" a hangszórókból non stop. Az igen csak jol klorozott medence vize amit a szalloda termal viznek nevez (de az...

2019. július 23.
4 napot töltöttünk feleségemmel és lányommal a Hotelban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész, mindent elkövetnek a vendégért. Ár-érték arányban minden kifogástalan volt. Tisztaság a szobákban, a közös helyiségekben és a wellnesben egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések során ülön asztal...

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2021-05-01
 - Hétköznapi felező (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2020-12-17
 - All Inclusive (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.600 - 21.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2021-05-01