Gabi501: Tiszta szívvel ajánlom kisgyermekes családoknak és idősebb... - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

Tiszta szívvel ajánlom kisgyermekes családoknak és idősebb pároknak is!

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Sokadszor voltunk, mindennel meg vagyunk elégedve. Az ágyak mellett lehetne villamos aljzat, mivel CPAP készüléket használok. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, az étkezések gördülékenyek és bőségesek voltak. A személyzet több tagja ismerősként üdvözölt bennünket. A be és kijelentkezés rugalmasan, gyorsan lezajlott az elektronikus bejelentőlap használatával. Vissza fogunk térni!

Szeretnéd követni Gabi501 felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy...

2020. október 17.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.Ennek oka az elégedettségünk.Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan.Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek!A welnessben nem kell várnod egy...

2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és...

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2022-01-08
 - Belenus Last minute napok félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-08 - 2020-11-08