Scenic: Szuper,kíváló! - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

Szuper,kíváló!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon szép,a személyzet udvarias és segítőkész!Mindenkinek csak ajánlani tudom aki egypár szép napot akkor eltölteni barátokal vagy családdal!

Szeretnéd követni Scenic felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2020. október 17.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.Ennek oka az elégedettségünk.Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan.Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek!A welnessben nem kell várnod egy...

2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és...

2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek Szoba wellnes étkezés tökéletes

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Last minute napok félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-08 - 2020-11-05
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2022-01-08