Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

szuper

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és tiszta! Csak ajánlani tudom! Amint lesz szabadidő, megyünk vissza!

Szeretnéd követni Joe19690530 felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2020. október 17.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.Ennek oka az elégedettségünk.Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan.Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek!A welnessben nem kell várnod egy...

2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek Szoba wellnes étkezés tökéletes

2020. augusztus 7.
Nagyon jól éreztük magunkat . Nagyon kedves volt mindenki . Finomak voltak az ételek ,jó a választék , tisztaságra is figyelnek , nem volt tumultus a medencében , jó hogy 21 óráig lehet használni wellnes részleget . Másnak is ajánlom , hogy próbálja ki .

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Belenus Last minute napok félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-08 - 2020-11-05
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2022-01-08