Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése
3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

szállás

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.Ennek oka az elégedettségünk.Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan.Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek!A welnessben nem kell várnod egy élmény elem vagy eszköz indítására.Te megnyomsz egy gombot és működik.Ez nagyon remek! Kíválóak a masszirozások is. Mi kell még egy jó pihenéshez!

Szeretnéd követni Zala felhasználót?    Igen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 4.

2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy...

2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és...

2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek Szoba wellnes étkezés tökéletes

Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Belenus Bonus (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-17 - 2022-01-08
 - Belenus Last minute napok félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-08 - 2020-11-08