Szuper hétvége

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2021. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. július 19.
A múlt hétvégén jártunk a férjemmel a szállodában, és nagyon elégedettek voltunk mindennel.Nagyon szép és tiszta szálloda, a szobánk tökéletes volt.Szuper a wellness részleg, és nagyon jó volt a masszás is.A reggeli és a vacsora is kitűnő, és bőséges volt.A személyzet kedves, és segítőkész.Nagyon jól éreztük magunkat, nemsokára vissza térünk a fiúnkkal együtt!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.05.09a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel megvoltunk elégedve. Barátságos személyzet. Szuper hely mindenki számára ajánlom. Visszatérő vendégek vagyunk.
2024.05.06családjával
Kutyussal mentünk és nagyon rugalmasan kezelték a kérésünket,hogy a teraszon tudjunk étkezni! Mindenki végtelen kedves volt!
2024.05.06a párjával
Anyukámék már jártak itt, mivel jókat mondtak róla, így úgy döntöttünk megnézzük ezt a helyet. 3 éjszakát töltöttünk el itt. A wellness része is tetszett, a személyzet kedves és segítőkész. Első reggelinknél felköszöntöttek születésnapom alkalmából egy süteménnyel, gyertyával a tetején itt is...

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval