Gyöngyi és Sanyi: Ismerkedés Zalakarossal - Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros értékelése
7. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Ismerkedés Zalakarossal

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Köszönetünket fejezzük ki a személyzetnek és a vezetésnek! Fantasztikus négy napot töltöttünk itt. A gazdaság, ahol megtermelik a konyhára valót, elképesztő. A párom túrós tésztát szeretett volna enni. Azonnal teljesítették a kérését. A gazdaságból behozták a túrót és mindenki jól járt mert vacsorára túrógombóc is kerülhetett így az asztalra, ami párját ritkította. Szeretnénk visszatérni, reméljük így lesz.

Szeretnéd követni Gyöngyi és Sanyi felhasználót?    Igen

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Sport u. 10.

2019. augusztus 28.
Augusztusban töltöttünk el egy hetet a Venus Hotelben. Nagyon jó éreztük magunkat, a végén már haza sem akartunk menni. A recepciósok és a szobalányok kedvessége mindent vitt, még eddig sehol nem tapasztaltuk ezt a fajta vendégszeretetet. A Garabonciás farm pedig egy kis csoda, nagyon-nagyon...

2019. július 20.
Kényelmes szoba, kedves személyzet, bőséges étel választék és a wellness szolgáltatásuk is maximálisan kielégítette igényeinket. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. július 11.
Nagyon jó volt egy helyen minden kiváló volt az étel és rengeteg ,a szálloda tiszt a rendezett a személyzet kedvesek segítőkészek az étteremben gyorsak minden jó volt vissza megyünk még

Venus Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-29
 - Házias piknikkosár szeretettel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-30
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, lovas programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03