Tosi: Feledhetetlen születésnap a Hotel Vénusban! :) - Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros értékelése
7. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Feledhetetlen születésnap a Hotel Vénusban! :)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Szívből ajánlom mindenkinek a szállodát. Minden igényt kielégít, nagyon felszerelt. A tisztaság kifogástalan. A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, mindig mosolyognak :) Fantasztikusan éreztük magunkat a végtelenül kényelmes körágyas és hidromasszázs sarokkáddal ellátott szobában. Az ételek házias jellegűek, amit valóban a szálloda tulajdonában lévő farmon megtermelt alapanyagokból állítanak elő. Rendkívül jó szakácsok lehetnek hiszen minden étel ízletes és minőségi volt. ( látványfőzés az étteremben) A wellness részleg tökéletes, fantasztikus késő esti órákat töltöttünk el a szépen megvilágított külső medencében is. A szálloda jelképes összegért látogatást szervez a saját lovaskocsis fogatával a hotel farmjára. Elmondhatatlan élmény volt testközelből érinteni az újszülött bocikat kiscsikókat, valamint élőben látni az összes házi és haszonállatot. (tehén,ló,szamár,birka,kecske,nyúl, csirke,liba,pulyka stb..) A szekérről leszállva gyönyörű "hungarikum" :) kutyák fogadtak örülve a vendégnek, hihetetlenül szelíden mint pl. komondor, puli na és egy golden retriever :) . Említést igényel a "gazda" Attila Úr :) aki rendkívül barátságos. Hatalmas meglepetés volt számunkra az esti vacsoránál feltálalt étel amit az állatok megtekintése közben beszélt gasztronómiai élményeink hatására készítettek nekünk. Köszönjük Attila! :) Amit még nem szeretnék kihagyni én mint "szülinapos" a kedves szavakat és a felköszöntés minőségét a szálloda dolgozóitól. összegezve csak annyit tudok mondani, hogy ide vissza fogunk jönni de már " GOLDKÁRTYÁS" vendégként Tényleg 5 csillagos értékelést érdemel! Köszönjük szépen!

Szeretnéd követni Tosi felhasználót?    Igen

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Sport u. 10.

2019. augusztus 28.
Augusztusban töltöttünk el egy hetet a Venus Hotelben. Nagyon jó éreztük magunkat, a végén már haza sem akartunk menni. A recepciósok és a szobalányok kedvessége mindent vitt, még eddig sehol nem tapasztaltuk ezt a fajta vendégszeretetet. A Garabonciás farm pedig egy kis csoda, nagyon-nagyon...

2019. július 30.
Köszönetünket fejezzük ki a személyzetnek és a vezetésnek! Fantasztikus négy napot töltöttünk itt. A gazdaság, ahol megtermelik a konyhára valót, elképesztő. A párom túrós tésztát szeretett volna enni. Azonnal teljesítették a kérését. A gazdaságból behozták a túrót és mindenki jól járt mert...

2019. július 20.
Kényelmes szoba, kedves személyzet, bőséges étel választék és a wellness szolgáltatásuk is maximálisan kielégítette igényeinket. Nagyon jól éreztük magunkat!

Venus Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Házias piknikkosár szeretettel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-30
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, lovas programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-02