Dedesi Vendégház Zalalövő

8999 Zalalövő, Nagyfernekág 4.

Dedesi Vendégház Zalalövő a térképen

Dedesi Vendégház Zalalövő értékelése:

1. helyezett a 2 zalalövői szállás közül
119. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Dedesi Vendégház Zalalövő vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Csodás napokat töltöttünk a Vendégházban, tiszta, kényelmes volt a szoba és a fürdőszoba, (még az ablakcsere nyomai láthatóak, de ez sem zavart minket. . )Bőséges, finom, reggelik és helyi jellegzetességű vacsorákat fogyasztottunk. Kedves és figyelmes volt a személyzet. A Vendégház gyönyörű helyen található, szép panorámás kilátással.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 10.
Kívülről is szép emeletes épület, nagy rendezett étkező-társalgóval. Ahonnan jó kilátás nyílik többek között az Alpokra, mely havas volt. A szoba kényelmes, rendes méretű szekrény és TV van. A fürdő pici. Reggeli és vacsorázási lehetőség volt, mely nagyon finom, bőséges étkezést jelentett. A tálalás és a kiszolgálás is olyan volt, mintha egy jó étteremben lettünk volna.

Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 21.640 - 26.760,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Zalalövő környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)

ZalalövőX