Két keréken a Kis-Balatonnál

Kis-Balatoni Vendégház ZalavárKis-Balatoni Vendégház Zalavár a térképen

Kiváló 2016. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 7.
Kis-Balaton kerékpártúránk szállásának a zalavári Kis Balatoni Vendégházat választottuk. Nem volt rossz választás!
A falu közepén, a templommal szemben, csodálatos virágokkal tele ültetve található a Vendégház. A tulajdonosok már a kapuban vártak minket. Rövid bemutatás után távoztak. Szépen rendben tartott, virágos porta! Igazi kikapcsolódás a csendre és nyugalomra vágyóknak. A berendezés egyszerű, semmi hivalkodás, hagyományos tv, ingyenesen fogható digitális adásokkal, konyha felszerelve, a kertben grillsütő! A szoba a célnak tökéletesen megfelel! Amit hiányoltunk: internet! A mai világban már nem olyan nagy beruházás, de mindenki másként gondolja!
Aki csendre, nyugalomra vágyik, esetleg a Kis-Balatonon horgászik, bátran válassza!
A közelben van a Kányavári sziget, a Bivalyrezervátum, és Zalakaros is! Mindenkinek ajánlani tudom!
Személyzet:
Kényelem:Átlagos