Bajajani: Két keréken a Kis-Balatonnál - Kis-Balatoni Vendégház Zalavár

Kis-Balatoni Vendégház Zalavár értékelése
1. helyezett az 1 zalavári szállás közül

Két keréken a Kis-Balatonnál

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Kis-Balaton kerékpártúránk szállásának a zalavári Kis Balatoni Vendégházat választottuk. Nem volt rossz választás!
A falu közepén, a templommal szemben, csodálatos virágokkal tele ültetve található a Vendégház. A tulajdonosok már a kapuban vártak minket. Rövid bemutatás után távoztak. Szépen rendben tartott, virágos porta! Igazi kikapcsolódás a csendre és nyugalomra vágyóknak. A berendezés egyszerű, semmi hivalkodás, hagyományos tv, ingyenesen fogható digitális adásokkal, konyha felszerelve, a kertben grillsütő! A szoba a célnak tökéletesen megfelel! Amit hiányoltunk: internet! A mai világban már nem olyan nagy beruházás, de mindenki másként gondolja!
Aki csendre, nyugalomra vágyik, esetleg a Kis-Balatonon horgászik, bátran válassza!
A közelben van a Kányavári sziget, a Bivalyrezervátum, és Zalakaros is! Mindenkinek ajánlani tudom!

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bajajani felhasználót?    Igen

8392 Zalavár
Dózsa György u. 30.

Vélemények Bajajani felhasználótól

2018. december 25.
Nagyon tiszta, kellemes szállás. ár-érték arányban kiváló! A kulcsátvétel, nagyon korrekt, a fizetés szintén. A tulajdonos segítőkész. Ausztria közelsége miatt kiváló választás egy bécsi kirándulás szállásának, vagy a Fertő tó körüli túrákhoz pihenőhelynek. Könnyen megközelíthető, a településen...

2018. július 28.
A szálláshely NAGYON tiszta! Ez 10 pont! Nagyon jó, hogy naponta többször is be lehet menni a fürdőbe! Ez is 10 pont! Az étkezések bőségesek, bár nem a legjobb! Nagyon sós volt minden, kissé egyhangú (ez egyéni ízlés) ez 7 pont! A személyzet kimért, kedves ugyan, de csak amennyire szükséges! Nem...