Halas Karcsi Büféje Zamárdi

büfé

Halas Karcsi Büféje Zamárdi vélemények

Alexandra1 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Ha a Balatonon vagyunk, szinte mindig eszünk hekket. Ez most is így volt. Finom volt, nagyon nagy halat adnak, még haza is hoztunk belőle. Sokféle hal közül lehet választani, ami mellett még rántott hús, sajt is megtalálható. A helyszín szabadtéri retro feelinges, némi asztal székekkel, de olyan strand-jellegű.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Balatoni árakhoz viszonyítva elég olcsó,az ételek jók már amit kostóltunk,a sült keszeget mindenkinek ajánlom nem is értem miért hekkeznek az emberek itthon.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
A neten találtam ezt a helyet a "top 10 halsütő a Balatonon" címszó alatt. . Hát nagy csalódás volt. Előételként halmájkrémet ettem, ami a főtt halmájon kívül nagy mennyiségű sertészsírból állt. . Főételnek olyan halat választottam, ami balatoni is lehetne(harcsa) direkt hogy friss legyen, ehhez képest egy szupermarket gyorsfagyasztott példányát sikerült megkapnom.

Legnépszerűbb csomagok Zamárdiban és környékén
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.02.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.11.10.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.

Szállodák Zamárdiban és környékén
Hotel Laroba Zamárdi
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Zamárdi
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)