Pannónia Restaurant Zamárdi

8621 Zamárdi, Jegenye tér 2.

Pannónia Restaurant Zamárdi a térképen

Pannónia Restaurant Zamárdi értékelése:

7. helyezett a 18 zamárdi étterem közül
342. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

Pannónia Restaurant Zamárdi vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Többször ebédeltünk, vacsoráztunk itt. . . A menüt nem ajánlanám senkinek, mert nagyon gyenge minőség, és szemtelenül kevés. Igazából csak a spórolás szóval tudnám jellemezni. Egy alkalommal a petrezselymes burgonya enyhén buggyant "illatot" is árasztott. Az étlapról választható ételek drágák, és a minőségük is kifogásolható.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Egy korábbi,(nem saját) rossz tapasztalat miatt kicsit ódzkodtunk a helytől,de végül kapott egy esélyt. Az ételek ehetőek voltak,semmi kiemelkedő élményt nem nyújtottak. A kiszolgáló személyzet egy jó részének láthatóan semmi köze a vendéglátáshoz. Az ételeink egyenként,kb 10 perc különbséggel érkeztek,mely azt gondolom,hogy nem megengedhető egy étteremben.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
Baráti társasággal látogattunk el az étterembe, ahol jó hangulatban töltöttük el vacsoránkat. A pincér rendkívül udvarias volt és sikeresen vette át stílusunkat. Hamburger tálat ettünk, ami barátságos áron volt, fogyasztásunk így jött ki fejenként kb. 2000 Ft-ra (a többi árról nem tudok nyilatkozni). Sötétedéskor élőzene indult a teraszon, ami nem nyerte el tetszésemet.

Legnépszerűbb csomagok Zamárdiban és környékén
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.04.05. - 2020.04.05.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Zamárdi
Holiday Hotel Csopak Zamárdi
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Pannónia Restaurant ZamárdiX