novakidna

novakidna adatlapja

Regisztráció2014.09.09
Utoljára itt2015.11.13

Kiváló 2015. január 27.a párjával járt itt
Örülök hogy a nyereményjátéknak köszönhetően meglátogathattuk az éttermet, mert nagyon elégedettek voltunk:
-az ételek rendkívül ízletesek és gyönyörűen tálaltak voltak (külön dicséret a báránycomb omlósságát illetően)
-a személyzet mindvégig nagyon figyelt ránk: onnantól kezdve hogy beléptünk (mindenki köszön);
majd amíg vacsoráztunk: abban a pillanatban ahogy kifogyott a poharunkból, rögtön utánatöltötték;
A tisztaság makulátlan.
Gyenge 2015. november 13.a párjával járt itt
A kiszolgálás szörnyű volt:
megérkeztünk, a lefoglalt asztalunkhoz kísért bennünket egy pincér. Már akkor feltűnt hogy nem vette fel az italrendelést, de - gondoltam - megvárják míg elrendezzük magunkat, ez egyáltalán nem probléma. Majd semmi, várakozás. . . 15 perc után egy másik pincér hozott egy étlapot. Majd semmi, várakozás.
Kiváló 2014. november 21.a párjával járt itt
Igazán elégedettek voltunk mindennel az étterem történt látogatás után. Az ételválasztás során kissé félénk voltam, de a pincér udvarias és mindenre kitérő tájékoztatást adott, az étel végül nagyon ízlett. A tálalás is nagyon szép volt. A hely hangulatosan van berendezve, retro dísztárgyakkal, bútorokkal.