Hotel Napsugár Zamárdi Zamárdi

Hotel Napsugár Zamárdi Zamárdi
Hotel Napsugár Zamárdi ZamárdiHotel Napsugár Zamárdi Zamárdi
Hotel Napsugár Zamárdi ZamárdiHotel Napsugár Zamárdi Zamárdi

Hotel Napsugár Zamárdi Zamárdi bemutatkozása

Zamárdiban, a városközpont közelében, a strandtól 150 méterre várja vendégeit a Hotel Napsugár. A szezonálisan nyitva tartó, kétszintes szálloda 25 szobát kínál. A szobák saját fürdőszobával rendelkeznek, és minden szobában hűtőszekrény található. A főépület mellett bungalók is rendelkezésre állnak, melyek kis terasszal ellátottak.

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Napsugár Zamárdi Zamárdi vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Eredetileg 4 éjszakára foglaltuk a szállást,végül 1 napig bírtuk. Megérkezésünkkor piszok várt minket a szobában és a fürdőszobában is. A bútorok szedett-vedett szocos borzalmak voltak, a lámpákban ki volt égve a villanykörte így este kénytelenek voltunk félhomályban tevékenykedni a szobában (a fürdőszobában szerencsére égett a villany így onnan kiszűrődött valamennyi fény.
Szörnyű 2015. július 18.barátokkal járt itt
A BaltonSound idejére foglaltunk 4 fős szobát, amit nem is oda kaptunk ahova eredetileg ígérték. Megérkezésünkkor a látvány sokkolt minket. A szocreál kifejezés sem fedi a valóságot, még annál is rosszabb. Rettenetesen lepukkant "hotel". Öt éjszaka 1 személynek 55 ezer forint volt. Ezért semmi nem kaptunk.
2015. június 4.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon közel van a parthoz. A szobánk elfogadható volt, néhol kicsit szűkös. A fürdőszoba is szűkös volt. A tisztasággal elégedettek voltunk, az ágyak kényelmesek voltak. A kert még sajnos nem volt teljesen rendben, lehet, hogy az előszezoni készülődések közepette érkeztünk. Kértünk televíziót is a szobánkba, de sajnos nem kaptunk.
Kiváló 2014. július 5.a párjával járt itt
6 felejthetetlen napot és 5 csodálatos éjszakát töltöttünk itt el szerelmemmel. . . . A személyzet lenyűgözött minket kedvességével, figyelmességével! Igényeink teljes mértékben kielégítésre kerültek, ezt ezúton is szeretnénk megköszönni Nekik! A szoba kifogástalan volt pici, otthonos. Játszótér, tollas ill lábtenisz pálya és hatalmas kert.